Sara Hoxha sërish shtatzënë? Ledri Vula ngre dyshime

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sara Hoxha sërish shtatzënë? Ledri Vula ngre dyshime

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. M

 

e ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre Poem, ata u bënë akoma dhe më të dashur pasi e vogla ëmbëlson rrjetet e tyre sociale akoma dhe më shumë.

 

Advertisement

Mirëpo, së fundmi reperi ka bërë lëmsh rrjetin dhe me një foto të publikuar në Instagramin e tij.

 

Ledri ka publikuar një foto nga pasqyra ndërsa shkruan ” Vet i katërt”.

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy