Shkon me pushime në Maldive, por përfundon në spital/ Çfarë i ka ndodhur Rezarta Shkurtës?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shkon me pushime në Maldive, por përfundon në spital/ Çfarë i ka ndodhur Rezarta Shkurtës?

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka shkuar së fundmi për pushime në Maldive. Mirëpo, mesa duket gjërat nuk i kanë shkuar dhe aq mirë, pasi ka përfunduar e shtruar në spital.

Ishte vetë Shkurta ajo që zgjodhi ta ndante gjendjen e saj me ndjekësit.

Advertisement

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ajo ka publikuar një foto, teksa shihet e shtrirë, duke marrë serum.

“Pushimet në Maldive”, shkruan këngëtarja.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy