Si u prit “Ferma VIP” në Kosovë?” Gazetari: Program që fitoi zemrën e publikut që në ditët e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Si u prit “Ferma VIP” në Kosovë?” Gazetari: Program që fitoi zemrën e publikut që në ditët e para

Ditën e sotme u bë një javë nga fillimi i “Ferma VIP”, një program që ka rrëmbyer zemrat dhe vëmendjen e publikut që në ditët e para.

Dhe kjo jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Kosovë Ferma po ndiqet dhe pëlqehet shumë.

Gazetari Liridon Spahiu ka treguar se “Ferma VIP” është pritur mirë nga të gjitha grupmoshat, teksa foli edhe për personazhet më të pëlqyer në Kosovë.

“Është pritur me një entuziazëm të madh dhe është pëlqyer. Nuk ka ditë në tavolina që nuk diskutohet ndonjë moment i Albanos, i Dijonisit apo Roberti dhe bëmat e tyre brenda shtëpisë. Po e shoh dhe në rrjetet sociale që po përlqehet dhe komentohet gjerësisht. Është një program që e ka fituar zemrën e publikut që në ditët e para. Po e cilësojnë si diçka shumë e e bukur dhe diçka që nuk është parë këtu te ne. po pëlqehet shumë prej të gjithë grupmoshave.

Advertisement

Veç Robertit është edhe Dijonisi ai që po pëlqehet dhe po komentohet gjerësiasht nga publiku. Por është edhe Albano që diskutohet dhe komentohet këtu”, tha ai. /vizionplus.tv

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy