Sokoli më në fund “bëhet i gjallë”, u bashkohet vajzave në kuzhinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sokoli më në fund “bëhet i gjallë”, u bashkohet vajzave në kuzhinë

Angazhimi i fermerëve gjatë gjithë ditës me punë fshati, ka bërë që mos t’i “kushtojnë” vëmendje Sokolit.

Por Sokoli nuk ka qëndruar për shumë kohë vetëm dhe iu është bashkuar vajzave në kuzhinë. Ai shfaqet energjik dhe gati për të luajtur kudo, madje ai ka zgjedhur krahun e Elsës si vendin ideal për të luajtur.

Prezenca e tij ka lumturuar vajzat të cilat kanë filluar të luajnë me të dhe ta ushqejnë. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy