Sulltanesha Hyrrem shokon turqit, del me mbathje dhe… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sulltanesha Hyrrem shokon turqit, del me mbathje dhe… (FOTO)

Meryem Uzerli është një prej aktoreve më të famshme turke që ka bërë për vete publikun shqiptar.

Ajo krijoi famë falë rolit të saj në serialin turk për sulltan Sulejmanin.

Në serinë televizive me titull “Muhtesem Yuzyil”, ajo e portretizoi Sulltaneshën Hyrrem dhe u pëlqye shumë nga shikuesit.

Advertisement

Uzerli i ka lënë fansat gojëhapur me setin e ri fotografik dhe ka ngjallur komente të shumta. Ajo ka postuar tre foto kolazh ku shfaqet me një look të ri, me flokë të shkurtra brune dhe shumë elegante.

Por vëmendjen e ka tërhequr veshja e aktores, e cila në njërën prej fotove është shfaqur me mbathje. Aktorja 36-vjeçare duket në super formë dhe komentet kanë qenë të shumta nga fansat turq e të huaj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy