Taylor Swift shtatzënë? Kjo video nga koncerti ka nxitur thashethemet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Taylor Swift shtatzënë? Kjo video nga koncerti ka nxitur thashethemet

Një video nga koncerti i Taylor Swift është bërë virale, me rrjetet sociale që po shpërthejnë me teorinë se ajo mund të jetë shtatzënë me fëmijën e Travis Kelce. Videoja mori afro 5 milionë shikime në X ndërsa fansat dhe ndjekësit hodhën teoritë e tyre konspirative.

Swift shfaqet në video me një veshje të kuqe të ngushtë, një nga veshjet më të njohura gjatë turneut të saj ndërkombëtar. E filmuar nga një kënd jo i këndshëm, ajo duket se ka një bark më të madh se zakonisht.

Shumë fansa kundërshtuan mënyrën se si video inkuadronte trupat e grave.

“Mos supozoni se gratë janë shtatzënë vetëm sepse kanë një bark të fryrë” shkroi një përdoruese në Threads.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy