Tipari që e klasifikon princin William si burri më seksi në botë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përveç atij të mbretit të ardhshëm të Mbretërisë së Bashkuar, princi Uilliam ka një titull të ri: ai është burri tullac më seksi në botë.

Kjo është deklarata e qendrs mjekësore Londra Longevita, e specializuar në kirurgjinë estetike, e cila ka kryer një studim duke analizuar se sa herë Duka i Kembrixhit është definuar ‘seksi’ në artikujt për të në internet.

Studiuesit zbuluan se Princi Ulliam ,38 vjeç, është përshkruar si ‘seksi’ në 17.6 milionë aritkuj, komente dhe postime të zbuluara përmes një kërimi në Google.

Në një klasifikim hipotetik, Princi Uilliam ka fituar edhe mbi të tjerë si megastari i boksit Mike Tyson, i cili doli i dyti me 8.8 milion përshkrime ‘seksi’ në internet.

Advertisement

Në vend të tretë, me 7.4 milionë përcaktime, ishte aktori i Fast&Furious, Jason Statham.

Gjithashtu nw dhjeteshe jane edhe emra si legjenda e basketbollit Michael Jordan, kwngwtari Pitbul, por edhe Bruce Willis, Floyd Mayweather, Vin Diesel, John Travolta dhe Dwayne Johnson. Pra, ka dhjetra arsye për t’u kënaqur nëse jeni tullac./ living

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy