U shpall fitues i Ferma VIP, ky është urimi i Baby G për Dijonisin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U shpall fitues i Ferma VIP, ky është urimi i Baby G për Dijonisin

Dijonis Biba është shpallur fituesi i edicionin e parë të “Ferma VIP”.

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Urime të shumta ka patur në rrjetet sociale për Dijonisin, e mes tyre edhe Baby G.

“E meritove, my G”, shkruan këngëtarja.

Advertisement

Marrëdhënia e Baby G dhe Dijonisit ka qenë një nga më të komentuarat në Fermë. Ata u përfolën herë pas herë për një raport më shumë se miqësor, por nuk u pranua asnjëherë nga ana e të dyve./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy