Vajza 12-vjeçare e Beyonce i futet aktrimit, roli i parë në filmin e famshëm

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vajza 12-vjeçare e Beyonce i futet aktrimit, roli i parë në filmin e famshëm

Vajza 12-vjeçare e Beyoncé dhe Jay-Z, Blue Ivy Carter, ka siguruar punën e saj të parë si aktore në filmin e ardhshëm “Mufasa: The Lion King”.

Tani e reja e famshme duket se do të nisë karrierën e saj të aktrimit pasi u njoftua se ajo do të jetë zëri i vajzës së Simba dhe Nala, Kiara, në filmin e ri të Disney bazuar në ekskluzivitetin e The Lion King.

Beyoncé do të ripërsërit rolin e saj si zëri i Nala-s, të cilin e mori për herë të parë në adaptimin live-action të vitit 2019 të The Lion King.

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Walt Disney Studios (@disneystudios)

Regjisori foli për Good Morning America për punën me dyshen nënë-bijë: “ Beyonce është një figurë e madhe, por kur ajo punon me vajzën e saj vajzën e saj, ajo është së pari nënë. Kjo energji ka rrjedhur në film”.

Drejtori i Moonlight vlerësoi etikën e punës të 12-vjeçares Blue Ivy dhe tha se ajo është një profesioniste e përkryer./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy