Valeri apo Niko, kush do e lërë Fermën? Gjithçka vendoset të hënën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Valeri apo Niko, kush do e lërë Fermën? Gjithçka vendoset të hënën

Valeri dhe Niko janë dy nga fermerët më pak të votuar nga publiku.

Agai ka vendosur se dy fermerët do të shkojnë në një sfidë ditën e hënë.

Kjo sfidë do të vendos se kush nga fermerët do të largohet dhe kush do të vazhdojë garën për çmimin e madh. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy