“Vdekja e shoqes e shkatërroi”/ Këngëtarja e famshme tërhiqet nga muzika?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Vdekja e shoqes e shkatërroi”/ Këngëtarja e famshme tërhiqet nga muzika?

Këngëtarja me famë botërore, Cheryl Cole thuhet se do të shkëputet nga muzika. Shkak është bërë vdekja e shoqes së saj Sarah Harding, e cila ishte anëtare e grupit “Girls Aloud”.

 

Ajo ndërroi jetë në shtator në moshën 39-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin dhe që prej asokohe, Cole nuk ka mbajtur asnjë performancë publike.

 

Advertisement

Një burim foli për revistën Closer dhe tha: Nuk është në gjendje mendore për të performuar, kështu që ajo po bën një pushim të vogël për t’i dhënë përparësi mirëqenies së saj”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy