“Veçoria që më pëlqen”, Dua Lipa tregon se çfarë e frymëzon nga vajzat shqiptare

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Veçoria që më pëlqen”, Dua Lipa tregon se çfarë e frymëzon nga vajzat shqiptare

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa nuk nguron në asnjë moment të flasë për prejardhjen e saj shqiptare.

 

Në një intervistë të dhënë së fundmi, këngëtarja ka folur për vajzat shqiptare dhe trendet e bukurisë që ndiqen në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo tha se vetbesimi i vajzave shqiptare është veçoria që asaj i pëlqen më shumë.

 

Advertisement

“Nuk do të thosha domosdoshmërisht se ekziston një trend i bukurisë, por gjëja që më duket më frymëzuese tek gratë e Kosovës është vetëbesimi i tyre”, u përgjigj Dua Lipa.

 

Këngëtarja e viziton shpesh Shqipërinë dhe Kosovën, teksa në dy vitet e fundit ka kaluar pushimet në jug të vendit, duke u bërë dhe një promotore e Shqipërisë turistike/Living/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy