VIDEO/ Emily Ratajkowski “vjedh” skenën në një gala në New York

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Emily Ratajkowski “vjedh” skenën në një gala në New York

Emily Ratajkowski bëri një paraqitje “uau” gjatë një ceremonie të organizuar për qëllime bamirësie në Neë York.

Ratajkowski ishte e ftuariazyrtare e stilistit të njohur Nikos Krithariotis dhe pozoi para aparatit me një fustan të zi ikonik.

Emily_Ratajkowski_-1

Mbrëmja Gala u mbajt nga organizata jofitimprurëse amerikane “Save Venice”, e cila synon të ruajë trashëgiminë artistike të Venecias. Anëtarët e saj ndajnë një pasion për Venecian, artin, arkitekturën, historinë, kulturën dhe udhëtimin. /vizionplus.tv

Record_2

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy