VIDEO/ Feston sot ditëlindjen, Eneda Tarifa surprizohet në mesnatë nga partneri i saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Feston sot ditëlindjen, Eneda Tarifa surprizohet në mesnatë nga partneri i saj

Sot është ditë feste për këngëtaren dhe moderatoren e njohur, Eneda Tarifa. Eneda feston ditëlindjen dhe sot mbush 42 vjeç.

Urimet nga miqtë e kolegët kanë qenë të shumta, por ishte partneri i saj që e surprizoi me një surprizë në mesantë. Gent Lasku ka publikuar videon teksa festojnë ditëlindjen e Enedës, duke shkruar:

“Edhe 100 zemra ime”.

Kujtojmë se në verën e vitit të kaluar, Eneda Tarifa dhe Gent Lasku zgjodhën të konfirmojnë lidhjen e dashurisë për të cilën përfliteshin prej kohësh./vizionplus.tv

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy