VIDEO/ “Nuk është asnjëherë vonë”, Eneda Tarifa zbulon pasionin e ri dhe për këtë falenderon partnerin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ “Nuk është asnjëherë vonë”, Eneda Tarifa zbulon pasionin e ri dhe për këtë falenderon partnerin

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa ka publikuar së fundmi një video në profilin e saj në Instagram duke i dhënë motorit.

Duket se xhirot me motor janë pasioni që artistja ka marrë nga partneri i saj, Gent Lasku.

“Hera ime e parë në motorr ! Nuk është asnjëherë vonë… Faleminderit Gent Lasku”, shkruan moderatorja krah videos.

Genti Lasku është i njohur për publikun si basketbollist profesionist, pasi ka luajtur për klubin e Tiranës në Superligën Shqiptare të Basketbollit si dhe Kombëtaren e Shqipërisë./vizionplus.tv

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy