VIDEO/ Martohet moderatorja shqiptare, nga nuse tradicionale te vargu me makina luksoze, pamjet “pushtojnë” rrjetin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Martohet moderatorja shqiptare, nga nuse tradicionale te vargu me makina luksoze, pamjet “pushtojnë” rrjetin

Blogerja e moderatorja kosovare, Eriona Sejdiu ka qenë kryefjalë e rrjetit javën e fundit. Ajo do të martohet sonte, por festimet kanë nisur prej ditësh.

E kujt ja merrte mendja se një blogere moderne do të ndiqte me përpikmëri traditat kosovare në dasmën e saj.

Disa ditë më parë, Eriona pati natën e kanagjegjit ku kërceu e këndoi me familjen e shoqërinë.

Ndërkohë ditën e djeshme, partneri i Erionës, biznesmeni i njohur në Kosovë, Blend Rexhepi e ka marrë nusen nga shtëpia e babait.

Advertisement

Blendi me familjen dhe shoqërinë kanë marrë nusen me një varg të gjatë makinash luksoze. Pamjet nga kanagjegji dhe momenti i marrjes së nuses nga shtëpia e babait ka bërë xhiron e rrjetit./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy