VIDEO/ Me bikini duke xhiruar motorin, Françeska Jaçe “provokon” ndjekësit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Me bikini duke xhiruar motorin, Françeska Jaçe “provokon” ndjekësit

Françeska Jaçe është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale për faktin sepse herë pas herë poston video dhe foto që nxjerrin në pah të gjithë sensualitetin e saj.

Në videon e fundit, e veshur me bikini të bardha, ajo shihet e hipur në një motor të cilën madje e xhiron, një video ku ajo është kujdesur të tregojë edhe të gtjithë format e saj seksi dhe joshëse, të pasmet bombastike dhe gjoksin.

Franceska në superformë si gjithnjë, ka lënë “pa mend” ndjekësit e saj në Instagram të cilët nuk I kanë kursyer komplimentet.

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy