VIDEO/ Partnerja surprizon Florian Agalliun në “Ferma VIP”, përlotet aktori

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Partnerja surprizon Florian Agalliun në “Ferma VIP”, përlotet aktori

Aktori Florian Agalliu është surprizuar mëngjesin e sotëm nga të afërmit e tij. Në Ferma VIP ka mbërritur një dron të cilin aktori e ka pikasur menjëherë se është për të.

“Bib të dua. Pixhi”, është droni i nisur nga partnerja e tij, e cila duket se ka shkruar pseudonimet përkëdhelëse me të cilat thërrasin njëri-tjetrin. Ky dron ka surprizuar dhe ka përlotur Florin, i cili e ka ndjekur derisa është larguar.

Ky nuk është droni i parë në Ferma VIP, e as droni i parë për Florin. Miqtë e tij, e surprizuan aktorin pak ditë më parë./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy