VIDEO/ Po performonte në një klub nate, këngëtari i njohur rrëzohet keq nga skena

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Po performonte në një klub nate, këngëtari i njohur rrëzohet keq nga skena

Teksa po performonte hitet e tij, këngëtari i njohur grek, Vassilis Terlegkas ka tentuar të zbresë nga skena me ndihmën e një vajze.

Pasi ajo i dha dorën për ta ndihmuar, Vassilis Terlegkas u pengua dhe u rrëzua.

Megjithatë, siç shihet në një video që qarkullon në TikTok, Vassilis Terlegkas duket se nuk ka patur dëmtime. Menjëherë ai u ngrit në këmbë me ndihmën e së njëjtës vajzë dhe një burri dhe vazhdoi të këndonte për publikun./vizionplus.tv

@kalomoira07♬ πρωτότυπος ήχος – Kalomoira Georga!!

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy