VIDEO/ Sokoli zgjohet me energji, nis aktivitetin në “Ferma VIP”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Sokoli zgjohet me energji, nis aktivitetin në “Ferma VIP”

Fermerët e skuadrës së kuqe janë zgjuar dhe po angazhohen me punët e shtëpisë.

Mariana ishte e para nga anëtarët e skuadrës së saj që filloi me angazhimet e punëve të shtëpisë. Së bashku me Rigelsen ajo filloi të përgatisë drekën, ndërsa pjesa tjetër po konsumojnë kafenë e mëngjesit në verandë.

Por ndryshe nga të tjerët, sjellja e një “fermeri” ka tërhequr vëmendjen dhe ky është Sokoli. Macja shumë e dashur në “Fermën VIP” e ka nisur ditën me shumë energji dhe duke luajtur kudo. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy