VIDEO/ Taylor Swift neverit fansat, fshin dhe lëpin sekrecionet në mes të koncertit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Taylor Swift neverit fansat, fshin dhe lëpin sekrecionet në mes të koncertit

Mijëra fansa të këngëtares Taylor Swift u mblodhën në në tre koncertet e saj në Edinburgh.

Por mes suksesit të këngëtares janë filmuar edhe diska skena aspak të këndshme.

Këngëtarja e njohur Taylor Swift u përball disa herë me hundët që i kullonin ndërsa performonte në Edinburgh, Skoci ku temperaturat ishin të ulëta, përkatësisht nga 8 deri në 10 gradë Celsius.

Sipas një videoje të postuar nga një fans në X, këngëtarja e “Bad Blood” mund të shihet duke fshirë sekrecionet e hundës në kostumin e saj kuqezi teksa këndonte hitin “Don’t Blame Me”.

Advertisement

Dhe në një video tjetër, ajo lëpin sekrecionet teksa i pikonin mbi buzë. Pas shfaqjes së videove, shumë fansa patën reagime të ndryshme për situatën ku shumë i kërkonin të merrte disa fazoleta, ndërkohë disa të tjerë e kanë cilësuar si diçka njerëzore./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy