VIDEO/ U qëllua për vdekje në rrugë, ish e fejuara e aktorit të famshëm shpërthen në lot

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ U qëllua për vdekje në rrugë, ish e fejuara e aktorit të famshëm shpërthen në lot

Aktori i “General Hospital” Johnny Walker u qëllua dhe u vra në Los Angeles në orët e para të së shtunës, më 25 maj, në moshën 38-vjeçare.

Lajmi për vdekjen e tij u konfirmua nga nëna e tij, Scarlett, për TMZ. Sipas agjencisë, Wactor pa tre grabitës duke u përpjekur të hiqnin konvertuesin katalitik të makinës së tij.

Ndërsa ai nuk u përpoq t’i ndalonte apo t’i sulmonte, ajo e qëlloi para se të largoheshin.

Ish-e fejuara e tij, Tessa Farrell, e tronditur nga lajmi dhe tejet e mërzitur ka bërë një postim në llogarinë personale në Instagram.

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by Tessa Farrell (@tessafarrellxo)

Në video aktorja shfaqet e shkatërruar, teksa u thotë kriminelëve se “qëlluan njeriun e gabuar”.

Advertisement

“Nëse personi që e bëri këtë po shikon këtë video, atëherë ju qëlluat djalin e gabuar. Mund të gjesh një punë të vërtetë, e di që tregu i punës është i vështirë, por ne jemi të gjithë bashkë. Nuk ke pse të vjedhësh apo të marrësh një jetë me vete ”, dëgjohet të thotë ai.

Ai më pas shtoi: “Jeta njerëzore tani hiqet shumë lehtë. Është koha për të bërë disa ndryshime si komunitet, për të mbështetur njëri-tjetrin. Ndoshta kjo është dhurata e Johnny për ne, ndoshta ai po na e jep të gjithëve”./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy