Wanda Nara “braktis” Mauro Icardin dhe pozon e zhveshur mbi kalë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Wanda Nara “braktis” Mauro Icardin dhe pozon e zhveshur mbi kalë

Fluturoi vetëm drejt Argjentinës për të vizituar familjen e saj që nuk e ka parë për një kohë të gjatë.

Wanda Nara shfrytëzoi momentin për të pozuar topless, mbi kalë, duke shtuar rrahjet e zemrës.

Advertisement

Ajo “braktisi” në Paris Mauro Icardin dhe fëmijët e saj dhe për të takuar nënë e motrën.

Ditët kaluan me ushqim të mirë, argëtim dhe kalërim.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy