Wanda Nara lë pa “frymë” ndjekësit, foto sensuale në pishinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Wanda Nara lë pa “frymë” ndjekësit, foto sensuale në pishinë

Ajo sigurisht që nuk vuan nga vetmia me një familje kaq të madhe, por kur është vetëm në pishinë sjell foto vërtet të nxehta. 

E mbyllur në shtëpi për shkak të rregullave të reja anti-Covid, Wanda Nara shfrytëzon rastin për një zhytje, por së pari u jep ndjekësve një pozë që i lë pa frymë të gjithë ata që futen ne faqen e gruas së Mauro Icardit në Instagram.

Advertisement

Për hir të së vërtetes Wanda Nara nuk është se ka publikuar shumë foto nga banjot e pishës së shtëpisë së mrekullueshme në Paris.

Një pishinë ëndrrash ku vetë ajo, fëmijët dhe bashkëshorti I saj futbollist mund të relaksohen në liri të plotë.

Advertisement

Por së fundmi Nara vjet me shkrepje sensuale dhe joshëse si kurrë më parë me rroba banjo të zeza.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy