Duke u larë në pishinë, Kejvina Kthella i ‘ngacmon’ mikun modeles shqiptare (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Duke u larë në pishinë, Kejvina Kthella i ‘ngacmon’ mikun modeles shqiptare (FOTO)

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, ka habitur të gjtihë fansat me një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

Në “Instastory”, ish-velina ka postuar një foto ku shfaqet krah një mashkulli të njohur. Është fjala për modelin dhe aktorin e njohur, Pavllo Zengo.

Ka qenë ky i fundit ai që ka postuar fillimisht foton në “Instagram”-in e tij. Në këtë foto, Kejvina qëndron e mbështetur pas trupit të tij me një shikim mjaft provokues.

Advertisement

Ende nuk dihet se çfarë raporti kanë dyshja e njohur. Ndërkohë kujtojmë se Kejvina tregoi që si shkak i Covid-19 është izoluar në Amerikë, pa pasur mundësi të rikthehet në Shqipëri.

Ndërkohë ditë më parë ajo është parë që ka publikuar disa foto e video krah reperit Seven Saraçi.

Ndërkohë nga ana tjetër, Pavllo është një emër që së pari është përfolur si mashkulli që është në një lidhje me modelen shqiptare, Adrola Dushi.

Por asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar se janë në një lidhje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy