Xhesika Polo mbyll rrugëtimin në “Ferma VIP”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Xhesika Polo mbyll rrugëtimin në “Ferma VIP”

Dy më pak të preferuarit nga televotimi ishin Florian Agalliu dhe Xhesika Polo. Ata u përballën në një sfidë me njëri-tjetrin.

“Secili prej dy konkurrentëve, do marrin litarin, Xhesin të kuq, Florin blu. Do të kalojnë litarin përmes piketave, pellgaxheve të ujit. Tek e parafundit do të kalojnë nga poshtë e në mbarim do lidhin litarin pas trungit. Pastaj do tërheqin trungun. Në moment që vinë tek sëpata do të çajnë drurin që t’i fusin në kutitë përkatëse ”, shpjegoi Bes Kallaku, kryeplaku i “Ferma VIP”.

Flori fitoi sfidën, ndërsaXhesika Polo mbylli rrugëtimin në “Ferma VIP”. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy