Zanfina Ismaili ka gati surprizën e madhe? Kjo foto tregon shumë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nga muzika tek radio. Kjo ishtë lëvizja që kishte bërë disa kohë më parë këngëtarja e njohur shqiptare Zanfina ismaili.

Për të, radio kishte qënë një passion I vjeter e për këtë arsye kishte zgjedhur ti fliste fansave të vet nëpërmjet një emisioni në Prishtinë.

Mirëpo muzika mbetet një dashuri e madhe për të, dhe së fundmi ajo ka postuar një foto në instagram duke qëndruar  në një studio muzikore.

Mesa duket bukuroshja nga Kosova mund të na surprizoje së shpejti me ndonjë hit, që më siguri do të kënaqte pa masë të gjitthë ata që e pëlqejnë këngëtaren.

Advertisement

U bë gati 4 vite që ajo nuk ka ofruar hite për muzikën shqiptare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy