Zhvishet reperja e famshme, “çmend” fansat me tatuazhin në të pasme (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përveç muzikës që bën, Cardi B njihet gjithashtu edhe për pozat shumë “hot” në rrjetet sociale.

Reperja e njohur ka publikuar së fundmi në “Instagram” një foto ku shfaqet e veshur në bikini të gjelbra duke pozuar nga pas.

Në plan të parë, reperja vuri të pasmet bombastike, ndërsa tregoi tatuazhin gjigant që ka në të pasme dhe shpinë.

Advertisement

Ajo po mbante një çantë në duar, ndërsa kishte mbathur një palë sandale të larta dhe dukej tejet joshëse.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy