Zyrtarisht të divorcuar! Gjykata zbardh tri arsyet që ndanë Princ Lekën me Elian

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zyrtarisht të divorcuar! Gjykata zbardh tri arsyet që ndanë Princ Lekën me Elian

Ish-çifti mbretëror, Princ Leka dhe Elia Zaharia janë zyrtarisht të divorcuar. Gjykata e Tiranës, më 25.04.2024 ka vendosur të zgjidh martesën mes Leka Zogut dhe Elia Zaharias.

Ne vendimin e zbardhur të gjykatës thuhet ndër të tjera se tre arsyet që kanë cuar këtë martesë në divorc janë:

Së pari, konfliktet e vazhdusheme, mungesa e komunikimit së dyti, ndërprerja e bashkëjetesës, së treti. Këto tri arsye janë pranuar nga të dya palët, duke hedhur kështu poshtë aludimet për tradhti, siç përflitet prej muajsh.

Gjithashtu në këtë vendim është përcaktuar se Elia nuk do e mbajë më mbiemrin Zogu, por do të rikthejë atë të vajzërisë, Zaharia./vizionplus.tv

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy