Ajzeraj thotë se motivi është i madh te Drita

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi i krahut, Almir Ajezeraj, mendon se përballja me Feyenoordin, do të jetë një eksperiencë e madhe për Dritën.

Sipas tij, motivi të luash kundër një ekipi si Feyenoordi, është i madh.

“Besoj që këto ndeshje ndaj ekipeve të mëdha siç është Feyenoordi, na ndihmojnë më shumë që të përmirësohemi dhe p ashtu edhe në zhvillimin tonë si…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy