Derbi i Milanos, Tomori u jep shpresë kuqezinjve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Derbi i Milanos, Tomori u jep shpresë kuqezinjve

Kur u duk sikur gjithkçka kishte përfunduar në derbin e Milanos, Fikajo Tomori ka rikthyer në lojë Milanin.

Tomori ka shkurtuar diferencën në minutën e 80-të të takimit. Ai ka arritur të kontrollojë siç duhet një top brenda zonës dhe ka shkurtuar diferencat.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy