Dramë në Rrogozhinë; sulmuesi Duamena rrëzohet pa ndjenja dhe dërgohet me urgjencë në spital, ndërpritet Egnatia-Partizani

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dramë në Rrogozhinë; sulmuesi Duamena rrëzohet pa ndjenja dhe dërgohet me urgjencë në spital, ndërpritet Egnatia-Partizani

Ndeshja me e rendesishme e kesaj jave ne futbollin shqiptar Egnatia-Partizani eshte nderprere ne minuten e 24.

 

Shkak eshte bere rrezimi ne fushe pa ndjenja u sulmuesit te rrogozhinasve Duamena.

 

Advertisement

Golashenuesi ka pasur edhe ne te kaluaren probleme me zemren dhe dyshimet e forta jane se kemi te bejme pikerisht me nje problem kardiak.

 

Ai u dergua me ambulance me urgjence ne spitalin e Rrogozhines. Me pas mjeket e ketij spitali kane vleresuar transportin e tij drejt nje spitali ne Durres perf tu ndjekur ne menyre me specializuar.

Nderkohe ndeshja u nderpre per shume minuta.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy