Duhet të nis një karrierë të re? Video e Cristiano Ronaldo duke kënduar ka habitur fansat

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Duhet të nis një karrierë të re? Video e Cristiano Ronaldo duke kënduar ka habitur fansat

Cristiano Ronaldo i ka lënë fansat e habitur. duke menduar se ai duhet të nisë një karrierë të re, pasi zbuloi një video të vjetër të tij duke kënduar.
Klipi, i cili u regjistrua në vitin 2009, është rishfaqur në internet ku tregon portugezin duke hapur zemrën e tij për ‘Goodbye Amore Mio’ të Julio Iglesias.

Në video, ish-ylli i Manchester United shihet i ulur në një studio muzikore duke kënduar me pasion këngën e përkthyer në “Goodbye My Love” në anglisht. Ishte pjesë e një reklame për bankën portugeze tashmë të zhdukur, Banco Espirito Sanro (BES).

39-vjeçari mund të ketë shpresuar që videoja të ishte zhdukur përgjithmonë, por fuqia e internetit ka funksionuar kundër sulmuesit të Al Nassr.Fansat mbetën të habitur pasi panë videon me shumë të tjerë të impresionuar në dukje nga aftësitë vokale të Ronaldos.

Advertisement

Një fans shkroi: “Çfarë nuk mund të bëjë ky njeri?”
Një tjetër shtoi: “Ronaldo duhet të tërhiqet dhe të bëhet këngëtar”.
Një i tretë shtoi: “Kjo është shumë e bukur, Amor mio….. ëoë.”
Dhe një përdorues postoi: “Unë nuk e di se çfarë thotë ai, por ku është butoni i shkarkimit.”

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy