Bëni Like Struga.info në Facebook


Dybala magjik, çon Romën në çerekfinalen e kupës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dybala magjik, çon Romën në çerekfinalen e kupës

Në Itali, Roma gjeti kualifikimin për në fazën çerekfinale të kupës se Italisë pasi mundi 1 me 0 Xhenoven e një kategorie me poshtë.

 

Golin vendimtar për verdhekuqtë e shënoi Paolo Dybala.

 

Advertisement

Në fakt nuk ishte një gol i zakontë, por një magji e argjentinasit që kaloi të gjithë kundërshtaret dhe në një pozicion të priret mposhti Martinezin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy