Emir Sahiti rikthehet te Hajduku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Emir Sahiti është rikthyer te Hajduku i Splitit pas një periudhë shumë të suksesshme të huazimit te Shibeniku stinorin e kaluar. Ai realizoi shtatë gola në 33 ndeshje kampionale dhe dy asistime.

Shibeniku kishte opsionin për ta blerë Sahitin për 500 mijë euro, por nuk e shfrytëzuan atë, dhe Sahiti po ashtu kishte dëshirë të rikthehej te Hajduku ku dëshiron të dëshmohet, raporton…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy