EURO 2024/ Dalin formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, emra të mëdhenj në stol

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas pak nis sfida mes Polonisë dhe Holandës, ndeshja hapëse e grupit C.

Ajo që bie në sy është mungesa e Levandovskit, i cili është lënë në stol në këtë ndeshje.

Po ashtu edhe në anën e holandezëve ka surpriza, De Light dhe Malen dy emra të mëdhenj nuk janë preferuar nga trajneri i tulipanëve të hidhen në fushë që në fillim.

EURO 2024/ Dalin formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, emra të mëdhenj në stol

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy