Hidhet shorti, përcaktohen gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Hidhet shorti, përcaktohen gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë

Është hedhur sot shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë, ku fati ka rezervuar përpallje interesante.

Kukësi-Teuta dhe Bylis-Tirana janë çiftet që do të përballen për një vend në finalen e kompeticionit të dytë për nga rëndësia në futbollin shqiptar.

Ndeshjet e para do të luhen në 2 korrik, ndërsa ndeshjet e kthimit në 15 korrik.

Finalja e Kupës së Shqipërisë do të zhvillohet më 2 gusht.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy