Sport

Sport

Dënohet Conte

Trajneri i Interit, Antonio Conte është dënuar me dy ndeshje nga gjykata sportive dhe nuk do ta udhëheqë ekipin e…

Sport

Gomezi drejt Sevillas

Atalanta dhe Sevilla, kanë arritur marrëveshje për Papu Gomezin. Sulmuesi argjentinas ka udhëtuar drejt Spanjës, për të kryer ekzaminimet mjekësore…

Sport

Sancho në shitje

Të martën mediat gjermane kanë raportuar se klubi ka vendosur ta nxjerrë në shitje talentin anglez. Sancho është kërkuar me…

Sport

Allegri afër Romës

Paulo Fonseca do të largohet nga Roma. Kryeqytetasit thuhet se kanë nisur bisedimet me trajnerin, Massimiliano Allegri. Trajnerit italian drejtuesit…

Sport

Draxleri, dëshira e Arsenalit

Arsenali po vazhdon interesimin për Julian Draxlerin. “Topçinjtë” kanë nisur bisedimet me Paris Saint-Germanin për të shikuar mundësin e transferimit…

Sport

Edwards udhëheq Chelsean

Futbollistët e Chelseat kanë zhvilluar stërvitjen e radhës pa trajnerin Frank Lampard. Ekipin londinez e ka udhëhequr trajneri i grupmoshave…

Sport

Veseli pranë Virtus Entellasit

Mbrojtësi i Shqipërisë, Frederic Veseli do të ndërrojë skuadër por jo edhe kampionat. Mediumet italiane kanë raportuar të martën se…

1 2 3 4 276