Pas dasmës madhështore, Diletta Leota dhe Loris Karius nisin muajin e mjaltit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas dasmës madhështore, Diletta Leota dhe Loris Karius nisin muajin e mjaltit

Pak ditë pas martesës së tyre mbresëlënëse , Diletta Leota dhe Loris Karius kaluan disa ditë pushime në vendlindjen e prezantueses, Itali.

Leota u tregoi më shumë se 9 milionë ndjekësve të saj në Instagram foto të udhëtimit me portierin dhe tashmë bashkëshortin e Newcastle nga pushimet e tyre në vend.

Çifti kanë xhiruar rrugët piktoreske, kanë shijuar shëtitjen me varkë dhe nuk kanë munguar të ndjekin një ndeshje futbollI nga pasi Euro 2024. Në një foto, italianja ka kapur bashkëshortin e saj duke parë një ndeshje me vajzën e tyre në krahë. Ndërkohë, prezantuesja ka postuar disa foto të saj me rroba banje lejla që ka zgjedhur të veshë.

Advertisement

Në ditëlindjen e tij të 31-të, Loris Karius, në një nga “paraqitjet” e tij më të mira, u martua me të dashurën e tij Diletta Leota , prezantuesen konkurruese italiane, në një ceremoni mbresëlënëse në një resort me pesë yje në ishullin Vulcano, Siçili.

Diletta dhe Lloris u bënë çift në tetor 2022 dhe u martuan disa muaj më vonë me Karius që shënoi një… “gol” të duhur për herë të parë në karrierën e tij!/vizionplus.tv

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy