Real Madrid barazon shifrat, penalltia e Vinicius Jr dhuron emocione

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Real Madrid barazon shifrat, penalltia e Vinicius Jr dhuron emocione

Real Madrid ka arritur të barazojë shifrat pranë fundit të lojës.

Në minutën e 83-të, “Los Blancos” kanë fituar një penallti dhe Vinicius Jr ka arritur të çojë topin në rrjetë, duke çuar shifrat në 2-2.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy