Tension në ‘Air Albania’/ Tifozët boshnjakë përplasen me policinë pas ndeshjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tension në ‘Air Albania’/ Tifozët boshnjakë përplasen me policinë pas ndeshjes

Sfida në “Air Albania” mes Tiranës dhe Zrinjskit, e vlefshme për Conference League nuk ka përfunduar siç duhet.

Shkak është bërë një tension i krijuar pas takimit jashtë stadiumit, me protagonist tifozët boshnjakë.

Advertisement

Raportohet se këta të fundit janë përleshur me policinë, duke krijuar kështu një situatë të pakëndshme.

Kampionët boshnjakë fituan me rezultatin 0-1 ndaj Tiranës.


Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy