Tolerimi në ndeshjen Bylis-Tirana, “Tirona Fanatics” sulmon Refik Halilin: Ish- presidenti amator, Tirana nuk është mall për pazar!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tifo-grupi “Tirona Fanatics” që ishte sot prezent në Ballsh për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës, kanë reaguar pas humbjes që pësoi Tirana në gjysmëfinalen e parë.

Një humbje ku u vu re tolerimi i hapur që 24-herë kampionët e vendit bën në pjesën e dytë.

“TF nuk mbeshtet ne asnje moment teatrin e shemtuar apo pazaret personale te ishpresidentit&co…

Asnje gje e dyshimte apo asnje fitore fallco nuk mund te na kenaqi ne…

Advertisement

Ne mbeshtesim pa kushte ngjyrat bardheblu dhe denojme cdo akt te turpshem e te dyshimte te ishpresidentit amator&co…

TIRONA NUK ESHTE MALL PER PAZAR!”, mbyllet postimi i tifozëve bardheblu. (TemA)

TF nuk mbeshtet ne asnje moment teatrin e shemtuar apo pazaret personale te ishpresidentit&co…Asnje gje e dyshimte…

Advertisement

Publiée par Tirona Fanatics sur Jeudi 2 juillet 2020

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy