“S’më ka ardhur asnjë platformë”, Meta sulmon Ramën: Që i është paraqitur ambasadores së SHBA, është fakt! Që ti gënjen, nuk është lajm as për të huajt!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ilir Meta ka vijuar replikat në distancë me Edi Ramën, pasi ky i fundit iu përgjigj në Twitter.

Më herët kryeministri tha se nuk ka marrë asnjë propozim nga presidenti.

Meta deklaroi më herët se një platformë u ishte dërguar qeverisë, opozitës dhe ambasadorëve më 8 prill.

Ndërkohë ai shkruan:

Advertisement

“Që Platforma për Integrimin Europian (Non Paper) i është paraqitur Ambasadores së SHBA që më 8 prill 2020 është FAKT.

Që Rama GËNJEN nuk është më lajm as për të huajt” – thotë Meta.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy