21 vjeçari kapet me drogë në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB-Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër M.Z nga Shtipi.
Gjatë kontrollit të kryer në rrugën e “Boris Kidriç” në Strugë, nga ana e punonjësve policorë të Sektorit për trafikim të paligjshëm të lëndëve narkotike pranë MPB-së Strugë, është gjetur dhe konfiskuar marijuana.
(Struga Ekspres)

The post 21 vjeçari kapet me drogë në Strugë appeared first on Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy