38 vjeçari kapet me drogë në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 11.05.2023 në ora 20:30, në rrugën magjistrale Ohër-Strugë, oficerë policorë të Njësisë për Punë të Brendshme Strugë kanë ndaluar automjetin e tipit “Seat Cordoba” me targa të Shkupit, i drejtuar nga G.Sh (38) nga Shkupi. Gjatë kontrollit të automjetit është gjetur dhe konfiskuar një qese najloni me këndë narkotike Marihuanë. Personi është privuar nga liria dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.SPB Ohër, Zyra për marëdhënie me publikun.

38 vjeçari kapet me drogë në Strugë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy