22 vjeçari kapet me drogë në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër R.M.(43) nga Struga dhe M.R.(22) nga Ohri për shkak të dyshimit të bazuat për kryerjen e veprës penale “prodhim dhe shpërndarje e paautorizuar e drogërave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të kryer në rrugën “Vllado Maleski” në Strugë, oficerë policorë i kanë hasur të akuzuarit gjatë shitblerjes së drogës kokainë. SPB Ohër Zëdhënëse Merlina Islami

The post 22 vjeçari kapet me drogë në Strugë appeared first on Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy