22 vjeçari gjuan me armë në drejtim të qenve para një shtëpie

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 11.02.2024 në stacionin policor të Strugës është intervistuar N.B.(22) nga fshati Lukovë të Strugës, i cili paraprakisht është raportuar se ka shtënë disa plumba nga një pushkë gjuetie në drejtim të qenve që ndodheshin para shtëpisë së I. B. (71) nga i njëjti fshat. Nga N.B. është marrë pushka e gjuetisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë raporti përkatës.

22 vjeçari gjuan me armë në drejtim të qenve para një shtëpie shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy