22 vjeçarja kapet me drogë në Qafethanë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 13.06.2022, në orën 11:40 në pikën e kalimit kufitar Qafethanë, punonjësit e policisë arrestuan 22-vjeçarja J.H.S.M. nga Venezuela, informon Struga Ekspres.

Ajo ka udhëtuar me autobus dhe gjatë kontrollit i është gjetur marihuana në bagazhin e tij. Ajo është ndaluar nga policia dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do t’i dërgohet parashtresa përkatëse, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

22 vjeçarja kapet me drogë në Qafethanë shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy