38 vjeçari kapet me drogë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër R.K.(38) nga Prenjasi, Republika e Shqipërisë, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “Prodhim dhe tregtim i paautorizuar i narkotikëve, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të kryer më 12 prill 2022 në Strugë,oficerë policorë te ai gjetën dhe sekuestruan kokainë.
SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

38 vjeçari kapet me drogë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy