Arrestohet 49 vjeçari nga njê fshat i Strugës, kërcënoi familjarët e tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 08.11.2022 rreth orës 09:00, zyrtarë policorë nga MPB Strugë kanë privuar nga liria P.D (49) nga fshati Lozhan i Strugës, i cili më herët në shtëpinë e familjes është sjellë në mënyrë agresive ndaj bashkëshortes dhe anëtarëve të tjerë të familjes. Pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.(Struga Ekspres)

The post Arrestohet 49 vjeçari nga njê fshat i Strugës, kërcënoi familjarët e tij appeared first on Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy